Nadchodzące konkursy

Mamy nadzieję, że w roku szkolnym 2018/2019 wielu z Was zechce wziąć udział w organizowanych przez nasze Stowarzyszenie konkursach. Przede wszystkim będzie to Klawiaturowe Wyzwanie Interinfo Polska – VI edycja. Odbędzie się ono na przełomie listopada i grudnia. Ten konkurs – mamy nadzieję – rozbudzi w Was apetyt na udział w konkursie międzynarodowym. Jest on znany pod nazwą Internet Contest, a organizowany jest zawsze w maju przez Federację Intersteno. W lipcu 2019 r. członkowie naszego Stowarzyszenia będą reprezentowali Polskę na Mistrzostwach Świata w pracy z tekstem. Rywalizacja ta odbędzie się w przepięknym Cagliari (Włochy).

Przypomnijmy teraz co „działo” się w roku 2017 i roku szkolnym 2017/2018.

W lipcu 2017 r w Berlinie Polskę na Mistrzostwach Świata w pracy z tekstem Polskę reprezentowało czterech członków naszego Stowarzyszenia. W konkurencji text production w kategorii seniorów nasi członkowie zajęli 8., 21 i 38 miejsce na 110 startujących z całego świata. Więcej informacji na ten temat można znaleźć tutaj.

Na przełomie listopada i grudnia odbyło się Klawiaturowe Wyzwanie Interinfo Polska – V edycja. Ten konkurs był konkursem przełomowym dla organizatorów bowiem wzięło w nim udział 463 uczestników z całego kraju. Ta edycja to także nowy, przyjazny dla uczestnika, panel konkursowy. Wyniki tego konkursu świadczą o tym, że biegłość w przepisywaniu tekstów jest coraz większa. Wysoką biegłość i poprawność pisania na klawiaturze komputera potwierdzili uczestnicy Mistrzostw Polski w pracy z tekstem, których VII edycja odbyła się w kwietniu w Tychach.

W konkusie międzynarodowym – Internet Contest – także braliśmy udział. Pełna lista wyników – tutaj.

Zapraszamy wszystkich chętnych do wzięcia udziału w najbliższym konkursie, czyli Klawiaturowym Wyzwaniu Interinfo Polska – VI edycja. Informacji szukajcie na stronie internetowej i naszym profilu fb.

Dodaj komentarz